O Nas

Kontrolujemy proces produkcji od momentu wysiewu nasion u producenta rozsady aż do półki sklepowej

Bezpieczne i zdrowe

Nasze produkty regularnie przechodzą badania na pozostałości pestycydów.

Najwyższej jakości

Dzięki naszemu doświadczeniu nasze produkty są zawsze najwyższej jakości.

Zawsze punktualnie

Dzięki naszej logistyce zamówienie zawsze dociera na czas do klienta.

Agrosar – Pasja i Jakość z Polskich Pól

Nasze owoce i warzywa - dostępne zarówno na rynku krajowym, jak i za granicą

W sercu zielonej Małopolski, gdzie głęboka tradycja łączy się z innowacją, Agrosar pielęgnuje żyzną ziemię, aby wydać najsmaczniejsze owoce i warzywa. Nasze uprawy, pulsujące rytmem natury, dają plony, które są esencją naszej miłości do ziemi i dokładności – to one sprawiają, że Agrosar wyróżnia się na rynku, będąc synonimem jakości i świeżości.                                          Każdy produkt, który do Was dociera, to wynik połączenia wieloletniej wiedzy i nowoczesnych technik rolniczych.

Nasze produkty możesz spotkać w Polsce oraz innych krajach Unii Europejskiej. 

Jesteśmy obecni od straganów po największe sieci handlowe w europie.

Nasza Misja

Od nasiona do półki sklepowej

Naszym celem jest produkcja i dystrybucja najwyższej jakości świeżych owoców i warzyw uprawianych w zgodzie z naturą w gospodarstwach naszych producentów. Wierzymy, że ciągły i zrównoważony rozwój tych gospodarstw przyczyni się do stabilnej produkcji najwyższej jakości owoców i warzyw w ciągle zmieniających się warunkach klimatycznych, ale też pozwoli  sprostać obecnym i przyszłym wymaganiom klientów. 

Nasze Wartości

Wierzymy w ścisłą współpracę z producentami, która przełoży się na zrównoważony rozwój.

Naszą największą wartością są doświadczone w produkcji, wyspecjalizowane małe i średnie gospodarstwa rolne. Wierzymy, że sukces tych gospodarstw stanie się naszym sukcesem.

Jakość i bezpieczeństwo

Wieloletnia współpraca z gospodarstwami pozwala wyselekcjonować najlepsze odmiany w których doborze uczestniczą wiodący producenci nasion.

Dzięki współpracy z producentami rozsad udało nam się poprawić planowanie produkcji w gospodarstwach oraz poprawić terminowość i ciągłość dostaw warzyw na rynek.

Dzięki szkoleniom i stałemu nadzorowi nad produkcją oraz regularnym badaniom na pozostałości środków ochrony roślin i metali ciężkich nasze owoce i warzywa spełniają najwyższe normy Unii Europejskiej oraz sieci handlowych

Ekologia i Innowacje

Jedną z największych innowacji są komory próżniowe do szybkiego schładzania (VACUUM COOLING).

Dzięki szybkiemu schłodzeniu bezpośrednio po zbiorze warzywa dłużej zachowują świeżość i wartości odżywcze. Do całego procesu schładzania wykorzystywana jest energia słoneczna z instalacji fotowoltaicznych znajdujących się na dachach naszych obiektów. W ostatnim czasie nasi dostawcy wprowadzili w swoich gospodarstwach zespół zabiegów agrotechnicznych dbających o glebę, między innymi odpowiednio dobrane mieszanki poplonowe, które wraz z obornikiem stanowią dobrą podstawę nawożenia i wprowadzają bioróżnorodność w uprawach.   

Zaangażowanie

Agrosar jest firmą rodzinną, tworzą ją ludzie z pasją i oddaniem oraz niezbędnym doświadczeniem, co przekłada się na wieloletni sukces.

Zostań naszym kontrahentem.

Poszukujesz sprawdzonego, hurtowego dostawcy warzyw?  Jesteś producentem i szukasz sprawdzonego odbiorcy warzyw lub owoców? Skontaktuj się z naszym działem handlu, w celu sprecyzowania wzajemnych oczekiwań.